Dětská zdravotní obuv

22.05.2015 22:03

   Peter Legwood je dětská obuv, charakteristická větší hloubkou boty a zvýšenou ochranou kotníku, která má předejít vyzutí. Dítě může v této zdravotní obuvi klidně běžet a nemusí mít strach, že ji ztratí.

AEQUOS SYSTÉM je technologie patentovaná Peterem Legwoodem. Působením série tlakových bodů a naklonění dodává obuv Aequos Petera Legwooda chodidlu větší stabilitu, čímž napomáhá zlepšení rovnováhy těla a výrazně snižuje námahu pohybového aparátu.

Obuv se na nožičku doladí teplem :)

Vhodná do školy, na doma i na ven.


Tento model je dodáván ve dvojčíslí: č. 24-25, č. 26-27, č. 28-29, č. 30-31, č. 32-33.

Cena dětské obuvi i vložek je 885 Kč.


   Ergonomické dětské vložky

   Ergonomické vložky "RUNWAY KID" jsou vyvinuty na základě systému AEQUOS patentovaného značkou PETER LEGWOOD.

Systém AEQUOS -  díky sérii tlakových bodů a nastavení VLOŽKA zvětšuje opěrnou plochu chodidla a tím výrazně zlepšuje tělesnou rovnováhu. Umožňuje pohybovému aparátu lepší funkci a zmenšení kontraktur *, které mohou působit nepříjemně na nohy a záda. Sklony omezují rotace mezi jednotlivými klouby a snižují tak jejich opotřebení.

Vložky RUNWAY KID PETER LEGWOOD mají mnoho způsobů využití: v každodenním životě napomáhají k optimálnímu postavení zad a kloubů, při sportu se stává nepostradatelným nástrojem k plnému využití fyzické síly a k snižování poškození vznikajících při intenzivní aktivitě. V neposlední řadě přispívá k rychlejší regeneraci po velké námaze či při vzniku malých poranění.

Dětské vložky se vyrábí velikostech od 29-34 s možností úpravy do konkrétní obuvi.

Poznámky k použití: vložky můžete umývat-v ruce! ( max 40° ) s běžně užívanými pracími prostředky. Neždímat. DŮLEŽITÉ: sušte v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů.

 * Fyziologická kontraktura vzniká z mechanických nebo biochemických příčin, které působí na kontraktilní mechanismus bez vzniku akčních potenciálů. Vzniká v takové situaci, kdy sval nemůže dokonale relaxovat mezi stimuly, nebo je dlouhodobě velmi aktivní. Tento stav lze vidět při únavě, bývá označován jako svalová kocovina.


Kontakt

MDfyzio Bc. Monika Dragounová, DiS.
Blahoslavova 2901
Louny
44001
Monika Dragounová
+420 736 764 776

Šárka Smíšková
+420 602 137 843
mdfyzio@seznam.cz